2018 Birim Fiyatları Yayınlandı! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Birim Fiyatlarına Nasıl Erişilir?

2018-birim-fiyatlari

2018 Birim Fiyatları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Analiz ve Tarifleri ile birlikte 21/02/2018 tarihinde  yayınlandı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da resmi ve orjinal birim fiyatların lisansı AMP Yazılım’a verildi.

Yayınlanan Birim Fiyatlara AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programı üzerinden hemen erişebilirsiniz. Aynı şekilde, Yapimaliyet.com internet sitesi üzerinden de birim fiyatları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Fen Kurulu  tarafından yayınlanan 2018 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesine buradan ulaşabilirsiniz

Diğer İdarelerin 2018 Birim Fiyatları Ne Zaman Çıkacak?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı rayiç birim fiyatları genellikle diğer idarelerin birim fiyat ve analizlerine temel oluşturur. Bu analiz ve birim fiyatların bir kısmı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birim fiyat ve rayiçleri baz alınarak hesaplanır. Bu nedenle, önümüzdeki dönemde ilgili diğer idareler birim fiyatlarını yayınlamaya başlayacaktır.

Diğer idareler de birim fiyatlarını yayınlar yayınlamaz AMP Yazılım tarafından yayınlanacak ve duyurusu yapılacaktır. Bu yayınlanan birim fiyatlar aynı şekilde AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programlarına ve Yapimaliyet.com internet sitesine hemen yüklenecektir.

Birim Fiyatlar ve benzer konular ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul 0(216) 346 87 99, Ankara 0(312) 473 06 00 numaralı telefonlar

0532 571 60 18 Whatsapp Bilgi hattı

Bu Yazıyı Paylaş

Kültür Varlıkları İhaleleri 2018 Yılı Parasal Limitleri Yayınlandı

Kültür Varlıkları İhale Yönetmeliği Kapsamındaki 2018 Yılı Parasal Limitleri Yayınlandı.

Kültür Varlıkları ihalelerinde uygulanacak olan 2018 yılı parasal limitleri Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 31 Ocak 2018 Tarihli ve 30318 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Kültür Varlıkları İhale Yönetmeliği Kapsamındaki Parasal Limitlerin Güncellenmesi Hakkında Tabliğ (Tebliğ No:201/1)” ile güncellenmiştir.

2017 yılına ait parasal limitler Kültür Varlıkları İhale Yönetmeliğinin 26 ncı maddesi gereği Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ-ÜFE) oranları esas alınarak güncellenmiştir.

Yayınlanan parasal limitler 01.02.2018 tarihinde yürürlüğe girecektir.

Kültür varlıkları İhale Yönetmeliği Kapsamındaki Parasal Limitlerin Güncellenmesi Hakkındaki Tebliğe buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş

BENZERSİZ SEMİNER MANİSA’DA

Manisa Yeni Han

Restorasyon İşlerinde Yaklaşık Maliyet ve Hakediş Uygulamaları Semineri

Sektör mensuplarının mevzuat ve uygulama bilgilerine katkıda bulunmak amacıyla AMP Akademi çatısı altında 2011 yılından beri gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerleri devam ediyor.

21 Eylül 2017 tarihinde Manisa’da gerçekleştirdiğimiz “Restorasyon İşlerinde Yaklaşık Maliyet ve Hakediş” eğitim seminerimize bölgedeki tüm sektör mensuplarının katılımları için çok teşekkür ederiz. Devamını Oku →

Bu Yazıyı Paylaş

Restorasyon İşlerinde Birim Fiyatlar ve Yaklaşık Maliyet Eğitimi 11. Dönem Başlıyor

Benzersiz eğitim serimizin 11.Dönemi İstanbul Akademi de 29 Temmuz, 05 Ağustos,12 Ağustos ve 19 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek. Sınırlı sayıda öğrenci alabildiğimiz kursumuz için kayıtlarımız başladı.

4 Gün sürecek bu uygulamalı eğitimimizin Kurs Saatleri: 09:30 / 16:30 arası olacaktır

Eğitim Programı

1. GÜN

1. Birim fiyat nedir?

1.1. Tarihçesi Devamını Oku →

Bu Yazıyı Paylaş