2018 Birim Fiyatları Yayınlandı! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Birim Fiyatlarına Nasıl Erişilir?

2018-birim-fiyatlari

2018 Birim Fiyatları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Analiz ve Tarifleri ile birlikte 21/02/2018 tarihinde  yayınlandı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da resmi ve orjinal birim fiyatların lisansı AMP Yazılım’a verildi.

Yayınlanan Birim Fiyatlara AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programı üzerinden hemen erişebilirsiniz. Aynı şekilde, Yapimaliyet.com internet sitesi üzerinden de birim fiyatları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Fen Kurulu  tarafından yayınlanan 2018 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesine buradan ulaşabilirsiniz

Diğer İdarelerin 2018 Birim Fiyatları Ne Zaman Çıkacak?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı rayiç birim fiyatları genellikle diğer idarelerin birim fiyat ve analizlerine temel oluşturur. Bu analiz ve birim fiyatların bir kısmı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birim fiyat ve rayiçleri baz alınarak hesaplanır. Bu nedenle, önümüzdeki dönemde ilgili diğer idareler birim fiyatlarını yayınlamaya başlayacaktır.

Diğer idareler de birim fiyatlarını yayınlar yayınlamaz AMP Yazılım tarafından yayınlanacak ve duyurusu yapılacaktır. Bu yayınlanan birim fiyatlar aynı şekilde AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programlarına ve Yapimaliyet.com internet sitesine hemen yüklenecektir.

Birim Fiyatlar ve benzer konular ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul 0(216) 346 87 99, Ankara 0(312) 473 06 00 numaralı telefonlar

0532 571 60 18 Whatsapp Bilgi hattı

Bu Yazıyı Paylaş